Bilety lotnicze do Bazylei

Bazylea to bardzo urokliwe miasto na granicy trzech państw Szwajcarii, Francji i Niemiec. Najważniejszym punktem miasta jest Starówka a także plac przy ratuszu. Bazylea znajduje się na trzecim miejscu pod względem wielkości wśród miast Szwajcarii. Bazylea postrzegana jest jako należąca do Normandii. Bazylea zaliczana jest do najważniejszych miast na naszym kontynencie, głównie przez dziedzictwo kulturowe. Miasto posiada około 30 muzeów. Do najważniejszych należy Muzeum Sztuki Bazylei, które może poszczycić się bogatymi zbiorami arcydzieł renesansowych. Turyści, spędzający tu wczasy mogą zwiedzić także inne muzea, jak Muzeum Starożytności, Muzeum Zabawek, a także Muzeum sztuki Ludowej. Bazylea jest znana także ze swojego karnawału. Do tradycyjnych dań należy placek cebulowy i zupa mączna. Karnawał trwa ponad 72 godziny.

Tanie loty do Bazylei

Bilety lotnicze do Bazylei znajdziemy w korzystnych cenach w liniach easy jet. Przelot z Krakowa będzie kosztował 171 złotych. Easy jet oferuje promocje na rozpoczęcie nowego roku, a najtańsze bilety lotnicze znajdziemy w styczniu. Easy jet w naszym kraju lata tylko z portu lotniczego w Krakowie. Easy jet należy do tanich linii lotniczych, jednak prezentuje dośc wysoką jakość usług. Przede wszystkim jest przewoźnikiem bardzo ekologicznym i ekonomicznym. Przez mniejsze zużycie paliwa, w mniejszym stopniu zanieczyszcza także środowisko. Easy jet na pokładach samolotów oferuje ekologiczną kawę i herbatę. W easy jet z polskich lotnisk znajdziemy bilety lotnicze do Londynu, Edynburga a także do wielu innych ciekawych miejsc.

Tanie latanie- wysoka jakość usług

Wcześniej tanie linie lotnicze kojarzyły się z niską jakością usług, stąd niewielu pasażerów korzystało z tego typu przewoźników. Obecnie rynek się zmienia. Tanie loty to po prostu oszczedność. Wiele linii low cost podwyższa jakośc usług, gdyż zarabiają coraz to więcej. Ryanair- najpopularniejsza tania linia lotnicza oferuje nie tylko promocje, ale także jest przewoźnikiem bardzo punktualnym, a także ma najmniejszy wskaźnik zagubionych bagaży. Dlatego wielu regularnych przewoźników odczuwa obawy i także oferują pulę tańszych biletów lotniczych.


Categorised as: Ciekawe Miejsca, Tanie Linie Lotnicze