Jedna podróż, wiele możliwości

Dzięki ofertom taniego latania coraz częściej i chętniej wybieramy się na zwiedzanie Europy. Bukując bilety lotnicze wcześniej możemy za niską cenę zwiedzić przepiękne zakątki różnych europejskich stolic, a także niezbyt reklamowanych miejsc. Bardzo często tanie loty oferują odwiedzenie kilku miejsc, podczas jednej podróży. Lecąc linia Ryanair możemy z portu lotniczego w Krakowie udać się na Majorkę, następnie zwiedzić porto a końcówkę podróży spędzić w Paryżu, zatrzymując się w porcie lotniczym Paryż Beauveis. Całość przelotu to 438 złotych za bilet lotniczy. Najlepiej latając Ryanairem wziąć ze sobą tylko bagaż podręczny, który znajduje się w cenie biletu.

mallorca

Majorka, Porto, Paryż- wczasy z Ryanair

Majorka to największa wyspa wśród Balearów. Wyspa słynie głównie z kąpielisk. W ciągu ostatnich lat zajęła pierwsze miejsca wśród wysp wybieranych na urlopy. Oferuje także wiele atrakcji dla dzieci. Głównie hotele można tuta znaleźć z opcją all inclusive. Majorka jest wspaniałym miejscem do uprawiania sportów wodnych, ale także do leniwego wypoczynku. Kolejnym punktem wycieczki z linią Ryanair jest Porto, którego starówka znalazła swoje miejsce na światowej liście dziedzictwa Unesco. W Porto widzimy pomieszanie różnych stylów, między innymi stylu średniowiecznego połączonego z XX wiecznymi budynkami. Ostatnim punktem wycieczki jest Paryż, który jest najpopularniejszą, europejską stolicą. Trudno wskazać jednoznacznie najważniejszy zabytek w Paryżu. Głównie słynie z wieży Eiffla, katedry Sacre- Cour a także największego muzeum jakim jest Luwr.

Tanie latanie- wybierz europejskie perełki

Korzystając z tanich linii lotniczych możemy zwiedzać wiele ciekawych miejsc. Ryanair oferuje połączenie Majorki, Porto i Paryża. Korzystając z połączeń wizz air i ryanair możemy udać się także do Budapesztu i stolicy Słowenii. Bilety lotnicze do Budapesztu najlepiej kupować w linii wizz air, gdyż ten przewoźnik ma tutaj swój główny hub. Wizz air oferuje także tanie bilety lotnicze do Oslo. Termin są tak ustawione, że możemy spędzić uroczy weekend w norweskiej stolicy. Z Oslo można udać się do innych, interesujący miast jak Bergen, Trondheim czy Stavanger. Ryanair przez całe wakacje obniża ceny biletów lotniczych do Włoch, między innymi Mediolanu Bergamo.

mallorca


Categorised as: Ciekawe Miejsca, Podróże, Wakacje, Wczasy