Wczasy objazdowe we Włoszech

italyWłochy od wielu lat zajmują pierwsze miejsca pod względem ilości przyjeżdżających tutaj turystów z Europy i świata. W 2012 roku zanotowano aż 43 miliony osób, które odwiedziły ten wspaniały kraj. Przez ciągłe zainteresowanie tym krajem wciąż powstają nowe hotele, restauracje, a państwo wiele zarabia na turystyce. Włochy są narodem dość jednolitym, bardzo rodzinnym. Większość mieszkańców kieruje się głównie zasadami tradycji i religii. Włochy przez wiele lat stanowiły także centrum muzyki naszego kontynentu.

Ryanair do Włoch

Tanie linie lotnicze oferują wiele ciekawych propozycji do włoskich miast. Korzystając z usług linii Ryanair możemy zwiedzić Bolonie, Florencję i Rzym podczas jednej podróży. Loty oferowane są z portu lotniczego w Warszawie. Bilety lotnicze znajdziemy w cenie 247 złotych. Taka cena jest oferowana dla każdego, nie musimy, jak w linii wizz air należeć do żadnego klubu. Początkowo z Modlina lecimy do Rzymu, następnie do Polski wracamy z Bolonii. Ryanair bardzo często oferuje różne promocje na bilety lotnicze do Włoch. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Sycylia, do której możemy polecieć z wielu polskich portów lotniczych.

italyNowości w linii Ryanair

Irlandzki przewoźnik chce wprowadzić strumieniową transmisję filmów i programów telewizyjnych w samolotach. Nie będzie to aż tak rozbudowane jak system w tradycyjnych liniach lotniczych jednak zwraca uwagę, że tanie loty idą zawzięcie w kierunku jak najdoskonalszych i rozbudowanych usług. Pierwsze testy odbędą się w okresie wakacyjnym 2015. Na początku testy będą wykonywane na trasach do Dublina. Programy rozrywkowe będą puszczane głównie na lotach na Teneryfę, Fuerteventurę, a także do Marrakeszu. Ryanair chce sprawdzić zainteresowanie klientów, jeśli pomysł zakończy się sukcesem, filmy zostaną wprowadzone także na innych połączeniach. Ryanair zainteresował się także bardziej klientami biznesowymi. Na próbnych trasach będzie także testował połączenia wifi. Pozyskanie klientów biznesowych to ogromna szansa na dalszy rozwój tej linii.


Categorised as: Ciekawe Miejsca, Tanie Linie Lotnicze