Wczasy w Bolonii

BoloniaBolonia to urocze miasto zlokalizowane na północy Włoszech. Miasto posiada liczne zabytki, między innymi ruiny rzymskich budowli, bazylikę San Petronio, romańską katedrę, renesansowe pałace, a także ratusz i siedzibę uniwersytetu. Wszystkie włoskie miasta posiadają swój niezapomniany urok, ale także oryginalny klimat. Włochy odznaczają się bardzo dobrą komunikacją, dlatego korzystając z komunikacji kolejowej, możemy swobodnie przemieszczać się i zwiedzać różne miasta. Obecnie tanie bilety lotnicze do Bolonii oferuje linia Ryanair z trzech portów lotniczych : z Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Bilety lotnicze możemy kupić za 168 złotych. Najbardziej korzystne połączenia znajdziemy od października do grudnia. Najtaniej możemy korzystać z taniej linii lotniczej i ograniczyć się tylko do bagażu podręcznego, gdyż bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny. Ryanair w ostatnim czasie zaoferował także możliwość zabrania drugiego bagaż podręcznego na pokład, a cena biletu nie ulegnie zmianie.

Bilety lotnicze do Rzymu

Włoska stolica cieszy się największą popularnością ze wszystkich włoskich miast. Nic dziwnego, gdyż od wielu pokoleń uważana jest za stolicę europejskiej kultury. Wieczne miasto możemy zwiedzić także z linią Ryanair, a najkorzystniejsze ceny obowiązują obecnie z portu lotniczego w Katowicach i z Warszawy. Bilety lotnicze z Modlina kupimy w cenie 128 złotych, natomiast z Pyrzowic 108 złotych.

Trzy bazy Ryanaira w Polsce

Port lotniczy we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie to trzy główne bazy irlandzkiego Ryanaira. Początkowo linia zadomowiła się na lotnisku Wrocław- Starachowice, szybko czyniąc z tego portu lotniczego stolicę taniego latania. Później linia zaczęła oferować coraz więcej połączeń z Krakowa i także tam zagościły samoloty przewoźnika. Modlin to ostatnia baza Ryanair. Tutaj nie ma zbyt dużej konkurencji, gdyż wizz air zrezygnował ze współpracy z lotniskiem na rzecz Okęcia.


Categorised as: Podróże, Wczasy